Program PIT za 2018 pobierzerz na tej stronce!

Program pit 2017 jest usprawnieniem, które umożliwia łatwiejsze i szybsze rozliczenie się z Urzędem Skarbowym bez wychodzenia z domu. Z jego pomocą wypełnić możemy pit 36, pit 37, pit 0 i inne, a także mamy możliwość przekazania na wybrany cel jednego procenta naszego podatku.

Dzięki temu, że jednocześnie potrafi on wypełniać deklaracje dla nieskończonej ilości podatników i istnieje szansa jego instalacji na wielu stanowiskach, program doskonale sprawdza się w firmach i biurach rachunkowych.

Z jego możliwości i funkcjonalności skorzystało do tej pory jakieś pięć milionów użytkowników, także placówki zaliczane do organizacji pożytku publicznego. Programy rozliczeniowe, na naszym rynku, istnieją już od mniej więcej dwudziestu lat, a od pięciu są udostępnione szerokiemu gronu odbiorców.

Program pit ng jest niewątpliwie ukłonem w stronę obywateli i ma on na celu usprawnienie załatwiania formalności związanych z rozliczeniami podatkowymi. W dzisiejszych czasach internet staje się integralną częścią każdej dziedziny życia i swoją wszechstronnością i możliwościami zachęca do zagłębiania się w jego tajniki coraz większą liczbę użytkowników. Często, nawet starsi podatnicy, sięgają po wyżej wymieniony program, stanowi on bowiem dużą pomoc, zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Podstawowymi zaletami programu jest wiarygodność i pewność w działaniu oraz to, że droga komunikacyjna jest szybka i łatwa, przez co nie musimy długo czekać na odpowiedź. Wszystkie zawarte w umowie licencyjnej warunki są jasne i nie zawierają żadnych ukrytych kruczków, a współpraca bazuje przede wszystkim na rzetelności i uczciwości. Oczekiwanie na dokonanie zamówienia zwykle jest błyskawiczne i stanowi elastyczną odpowiedź na zmieniające się warunki i potrzeby klienta. Sama obsługa programu jest niezwykle łatwa i przyjemna i nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Program dostępny jest w internecie i rozpowszechniany jako darmowy dodatek do różnorodnych gazet i czasopism.

O programie NG

Program już od kilkunastu lat króluje w polskim internecie.

pity 2017 ng obraz
Wersja: aktualna - autoaktualizacje

Licencja: freeware - darmowa (podatnik oraz księgowy)

Deklaracje: PIT 38, PIT 39, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 28 + dodatkowe deklaracje, załączniki

Zgodne z UPO - wysyła edeklaracje