Zmiany w PIT

Rok 2015 rokiem zmian w prawie podatkowym

Polski system podatkowy nie należy do najłatwiejszych. Można śmiało stwierdzić, że jest on zawiły i trudny. Politycy dwoją się i troją by w jak największym stopniu uprościć podatnikom coroczne rozliczanie. W roku 2017 zostanie wprowadzone kilka istotnych zmian, które każdy z nas powinien śledzić na bieżąco. W lipcu 2016 roku Polski Sejm rozpatrywał takie zagadnienia jak: składanie deklaracji w formie elektronicznej w sposób powszechny, wypełnienia formularzy rozliczeniowych w sposób wstępny, zagadnienia zwolnienia z podatku PIT różnego rodzaju odszkodowań oraz zadośćuczynień, wynikających ze zbiorowych układów pracowniczych.

Dzięki wielu decyzjom i licznym debatom w 2016 roku podatnicy uświadczą na własne oczy liczne zmiany mające na celu usprawnienie składania zeznań podatkowych oraz poprawę sytuacji w zakresie podatków słusznych i tych budzących wątpliwości.

pobieram pity 2017 ng

Zmiany wprowadzone w programie TAXMACHINE PITy 2016/2017 w oparciu o nowe przepisy prawne znacząco ułatwią składanie zeznań podatkowych. Dzięki tej prostej i skutecznej aplikacji unikniemy stania w długich kolejkach w urzędzie, czym zaoszczędzimy nasz czas, a także szybko i sprawnie wypełnimy interesujące nas deklaracje.

Odpowiedź “Zmiany w PIT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *