O programie NG

Program już od kilkunastu lat króluje w polskim internecie.

pity 2017 ng obraz
Wersja: aktualna - autoaktualizacje

Licencja: freeware - darmowa (podatnik oraz księgowy)

Deklaracje: PIT 38, PIT 39, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 28 + dodatkowe deklaracje, załączniki

Zgodne z UPO - wysyła edeklaracje

Ostrzeżenie

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś w 100 % pewny co do poprawności sporządzonego zeznania podatkowego, koniecznie skonsultuj się z księgowym, który przejrzy Twoją deklarację podatkową! Twórcy programu PIT 2017 NG nie odpowiadają za źle wypełnionego PITa!

Wskazówki i porady

Rozliczanie podatku pit wydaje się trudne? Z programem pit zmienisz swoje podejście. Za jego sprawą można rozliczyć bez żadnego problemu roczne rozliczenie pit. Za jego sprawą oszczędzić mnóstwo czasu. Ten program dedykowany jest dla osób indywidualnych. Z drugiej strony program pit 2017 może być wykorzystywany przez biura rachunkowe oraz firmy zajmujące się rozliczaniem pracowników.

W programie pit istnieje funkcja rozliczania pitu 36, pitu 37 oraz pitu 0. Za jego sprawą można też przekazać jeden procent podatku na cele charytatywne. Najlepszą rekomendacją programu pit 2017 ng jest pięć milionów rozliczonych podatników. Program pit to spore ułatwienie dla tych, którzy do tej pory rozliczenie podatku odkładali na ostatnią chwilę. Po co płacić biurom rachunkowym za coś co można wykonać we własnym zakresie.

Z programem Pity 2017 NG zyskamy pewność, że nasza deklaracja podatkowa zostania wykonana poprawnie i rzetelnie. Zbędna jest nam wiedza na temat księgowości czy aktualnych przepisów prawa podatkowego. Lepiej nie zostawiać rozliczenia podatkowego na ostatnią chwilę. Wypełnienie deklaracji PIT za pomocą tego programu jest bajecznie proste. Poza przejrzystą obsługą, jasną formą wypełniania deklaracji podatkowej program ten posiada obszerną dokumentację. Każdy formularz jest dokładnie objaśniony. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że z tym programem wszystko niemal mamy podane na tacy. Dodatkowo program posiada pomocnika PIT będącego doskonałą pomocą dla tych, którzy po raz pierwszy wypełniają deklarację podatkową.

W programie istnieje też funkcja drukowania przelewów oraz wypłat do Urzędu Fiskalnego. Podatnik za jego pomocą uniknie też ewentualnych błędów przy tworzeniu deklaracji pit. Obecne są korekty, które monitorują to w jaki sposób tworzymy deklaracje. Doskonale nadaje się do biur rachunkowych. Można jednocześnie wypełniać kilka deklaracji, dla kilku pracowników. Program został stworzony z myślą o użytkownikach. Twórcom programu zależało na stworzeniu wygodnego narzędzia, za pomocą którego składanie deklaracji podatkowych będzie bardzo proste.

W razie pytań zawsze możesz się skontaktować z twórcami programu, którzy w ciągu 24 godzin odpowiedzą na Twoje zapytanie! Sposób komunikacji zostanie podany po premierze programu w 2018 roku.

A może PIT w przeglądarce?

Wypróbuj wersje on-line!

  • pit online ng

    PIT 2017 Format on-line

    Przyjazny interfejs wspomaga proces wypełniania deklaracji. Wyst. przeglądarka!

  • pity ng on-line

    Epity 2017 on-line

    Bez pobierania programu możesz rozliczyć swóje podatki z epitami. Wyst. przeglądarka!