Zalety programu

TAXMACHINE – program stworzony by ułatwić innym pracę

Praktyczne funkcje połączone z czytelnym interfejsem tworzą program przyjazny podatnikom.

Jakie zalety kryje w sobie TAXMACHINE?

Przede wszystkim Program PITy 2016/2017 pozwala na szybkie i proste wypełnienie wszystkich rubryk deklaracji podatkowej bez konieczności samodzielnego wykonywania obliczeń. Jednocześnie dzięki automatycznemu przeliczaniu różnych wersji zeznania można bardzo szybko sprawdzić, który sposób opodatkowania jest najbardziej korzystny i umożliwia otrzymanie najwyższego zwrotu.

TAXMACINE 2016/2017 pomoże także w podjęciu decyzji, czy rozliczać się wspólnie z małżonkiem oraz znajdzie sposób na uniknięcie podwójnego opodatkowania w przypadku dochodów uzyskanych za granicą. Co więcej TAXMACHINE znacznie ułatwi poprawne obliczenie wszystkich odliczeń od dochodu i podatku. Wszystkie te możliwości są dostępne całkowicie za darmo zarówno w przypadku użytkowania prywatnego, jak i komercyjnego, a program można zastosować do sporządzenia dowolnej ilości zeznań.

Program PITy 2016/2017 można wykorzystać nie tylko na wypełnienia zeznania podatkowego, ale także do jego złożenia! Dzięki możliwości wysyłania e-Deklaracji prosto z interfejsu aplikacji szybko i sprawnie wyślemy nasze dokumenty do dowolnego Urzędu Skarbowego. Program sprawia, że wypełnienie deklaracji przestaje być problemem, a zeznanie można przygotować i wysłać bez tracenia cennego czasu na pracochłonne sprawdzanie wszystkich rubryk.

2 odpowiedzi w “Zalety programu

  1. Dawno nie trafiłam na takie rzeczy, fajnie się czyta i w ogóle częściej i więcej proszę, bo czasu się tutaj zdecydowanie nie traci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *